آموزش آنلاین و مجازی رقص آذری

آموزش آنلاین و مجازی رقص آذری

آموزش آنلاین و مجازی رقص آذری، از دوره های آموزشی در گروه اوتلار است که در کنار دوره های حضوری این مجموعه ارائه شده است. آموزش آنلاین و مجازی رقص آذری شامل مجموعه ای از فایل های چند رسانه ای در قالب ویدیو، محتوای متنی و تصویری می باشد که توسط اساتید مختلف این مجموعه تولید شده و به صورت دی وی دی یا لینک های دانلودی، قابل دسترسی است.

رقص آذری

رقص آذری جزئی از انواع رقص های قفقازی است که ریشه و تاریخی دیرینه در سرزمین های آذربایجان ایران، ترکیه، آذربایجان، ترکمنستان، گرجستان، قرقیزستان، ارمنستان، گرجستان و روسیه دارد.

این نوع رقص برگرفته و رشد یافته از فرهنگ و سنت های محلی مردمان این سرزمین ها است که شامل انواع مختلفی می باشد. آموزش رقص آذری از رقص های مفهومی با حرکاتی خاص است که دارای چهار ریتم می باشد. این نوع از رقص های محلی امروزه یکی از بهترین رقص ها محلی در دنیا و ایران شناخته می شود که از نمونه های آن می توان به رقص های ساری گلین، بریلیانت، قفقازی، هیوا گل، شالاخو، قزل گل و یاللی اشاره نمود.

آموزش آنلاین و مجازی رقص آذری

انواع رقص های آذری

همانطور که گفتیم، رقص آذری یکی از با اصالت ترین و ریشه دار ترین رقص ها در جهان است که در سرزمین های مختلفی رواج دارد. به همین خاطر است که اگر وارد این رقص شوید، می توانید انواع مختلفی از آن را تحت هنرهای بومی مشاهده کنید.

از جمله انواع آموزش رقص ترکی می توان به موارد مختلفی اشاره نمود که برخی از آنها عبارتند از:

رقص شاخسی یا شاه حسین:

این نوع از رقص بیشتر در مراسم های عزاداری محرم رواج دارد و همراه با آلاتی از جمله چوب انجام می شود.

رقص آسما کسمه:

این رقص همراه با موسیقی خاص خود، در مراسم های عروسی توسط عروس انجام می شود.

رقص آبایی:

رقص آبایی از رقص های فلسفی و برای گرامی داشت اجداد و بزرگان است که معمولا در ابتدای مراسم ها انجام می شود.

رقص آواری:

رقصی متداول که ریتم آن رفته رفته سریع تر شده و معمولا توسط مردان اجرا می شود.

و …
آموزش آنلاین و مجازی رقص آذری

روش های آموزش رقص آذری

از آنجایی که رقص یک نوع حرکت هنری است که در قالب یک حرکت ریتمیک انجام می شود، بسیار مهم است تا علاوه بر اینکه بتوانیم آن را از نظر حرکاتی که در آن وجود دارد، بشناسیم و آنها را درک کنیم، بتوانیم آن را به خوبی اجرا نماییم.

از طرفی دیگر وجود انواع مختلفی از آموزش رقص آذربایجانی که هر کدام نوع خاصی از حرکات را در بر گرفته و می تواند برای مراسم ها و هدف های مختلفی اجرا شود، باعث می شود تا برای آموزش رقص آذری، نیاز به یک استاد راهنما ضروری باشد.

امروزه روش های آموزش رقص آذری در تهران معمولا به صورت حضوری انجام می شود تا رقص آموز بتواند به طور مستقیم با اساتید راهنما در ارتباط بوده و به خوبی آموزش ها را یاد بگیرد. اما از آنجایی همواره شرایط متفاوتی پیش می آید و افراد به دلایل مختلف نمی توانند در دوره های ثبت نام در رقص آذری به صورت حضوری شرکت کنند، دوره آنلاین آموزش رقص نیز وجود دارد که می تواند به عنوان یک روش آموزشی موثر برای این افراد در نظر گرفته شود.

دوره آموزش آنلاین و مجازی رقص آذری

آموزش آنلاین و مجازی رقص آذری یکی از خدماتی است که آکادمی گروه هنری اوتلار برای افرادی که توانایی حضور در دوره های این رقص را ندارند، تولید شده است. در آموزش آنلاین و مجازی رقص آذری شرایطی مهیا شده است تا رقص آموز بتوانید با بهره گیری از فایل های چند رسانه ای در کنار برگزاری کلاس های آنلاین، مهارت های رقص آذری را به خوبی فرا بگیرد.

آموزش آنلاین و مجازی رقص آذری شامل مجموعه ای از فایل های چندرسانه ای است که به صورت حرفه ای توسط اساتید فیلمبرداری شده اند. در این فایل های چند رسانه ای که به صورت فایل های ویدیویی و محتواهای متنی و تصویری ارائه می شوند، سعی می شود رقص آذری به صورت مرحله به مرحله به رقص آموز آموزش داده شود. در کنار آموزش آنلاین و مجازی رقص آذری، کلاس هایی به صورت آنلاین نیز برگزار می شود تا اساتید بتوانند با نظارت مستقیم بر رقص آموزان، سوالات و ایرادات آنها را برطرف نمایند.

آموزش آنلاین و مجازی رقص آذری

مزایای آموزش آنلاین و مجازی رقص آذری

از جمله مزایای آموزش آنلاین و مجازی رقص آذری می توان گفت:

  • این دوره می تواند به صورت دائمی برای افرادی که تایم آزاد ثابتی ندارند، تهیه شده و هر زمان از روز دیده شود.
  • در دوره های مجازی غالبا از اساتید مختلفی استفاده می شود تا سطح محتوای تولید شده بالا برود.
  • در دوره های مجازی توضیحات به صورت کامل ارائه می شود. این توضیحات می تواند در قالب ویدیو یا فایل های جانبی باشد.
  • یکی از ویژگی های خوب دوره های مجازی ما، پشتیبانی آنها از طرف مجموعه است تا مشکلات، سوالات و ابهامات پاسخ داده شود.
  • دوره های مجازی می توانند مانند دوره های حضوری شامل برنامه ریزی بوده و تمام مطالب لازم را به رقص آموز منتقل کنند.
  • دوره های مجازی با کیفیت بالایی تولید می شوند.
  • شما می توانید دوره های مجازی را به صورت دی وی دی یا در قالب لینک های دانلودی، تهیه کنید.

برای اطلاع از دوره های آموزش رقص ترکی آذربایجانی در تهران به صورت حضوری و مجازی می توانید با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

آموزش آنلاین و مجازی رقص آذری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از طریق فرم ثبت‌نام می‌توانید براحتی در هر یک از دوره‌ها شرکت کرده و یا برای شروع یادگیری جهت مشاوره تلفنی درخواست خود را ثبت کنید.

بعد از تکمیل فرم جهت ارائه مشاوره و شروع آموزش با شما تماس تلفنی خواهیم داشت.

 

فرم ثبت‌نام

گفتگو در واتس‌آپ
1
سئوالی دارید؟
سلام
چطور میتونم کمکتون کنم.