آموزش رقص دونفره

رقص دو نفره یکی از رقص هایی است که زوج ها در مراسم های مختلفی همچون عروسی، تولد و … آن را انجام می دهند. در این بین قطعا یک رقص دو نفره طراحی شده خیلی شکیل تر و جذاب تر خواهد بود. به همین منظور آموزش رقص دو نفره گروه هنری اوتلار به زوج ها کمک می کند تا طراحی رقصی بی نقص و زیبا داشته باشند.

گروه هنرهای آیینی اوتلار علاوه بر آموزش رقص آذری و آموزش رقص آذربایجانی به آموزش انواع مختلف رقص دو نفره و… نیز می پردازد.

نکاتی در رابطه با رقص دو نفره

یکی از نکاتی که متاسفانه در بسیاری از رقص های دو نفره دیده می شود، مصنوعی رقصیدن زوجین است که باعث می شود زیبایی رقص و حس و حال آهنگ به بیننده منتقل نشود. بنابراین مهمترین نکته در رقص های دو نفره، ابتدا رابطه برقرار کردن با آهنگ و سپس با شور و شوق رقصیدن است.
در رقص های دو نفره، دو نفر باید با هم هماهنگ باشند تا رقص یکدست و زیبا باشد. اگر یکی از زوجین از آهنگ عقب بیفتد یا حرکتی را فراموش کند، ممکن است باعث سردرگمی طرف مقابل خود هم شده و از زیبایی رقص نیز کاسته می شود.

بارها و بارها پیش از انجام رقص دو نفره باید همه حرکات تمرین شود تا موقع اجرا هر دو نفر کاملا به حرکات مسلط باشند.

استرس داشتن به هنگام رقص دو نفره می تواند کل رقص را خراب کند. باید استرس را از خود دور کنید و خود را کاملا در اختیار آهنگ و طرف مقابلتان بگذارید.

یادگیری و آموزش رقص دو نفره

امروزه کلاس های بسیاری برای آموزش رقص دو نفره در سراسر ایران تشکیل می شوند که ادعا می کنند در کارشان بسیار حرفه ای هستند اما متاسفانه بانیان بسیاری از این کلاس ها به صورت اصولی و تخصصی رقصیدن را بلد نیستند و همین باعث می شود تا آموزش هایی که در این خصوص به زوجین داده می شود، جالب نباشد و در نهایت رقصی بدون هیچگونه جذابیت برای آن ها طراحی شود.

گروه هنری اوتلار با سالها تجربه در زمینه آموزش انواع رقص های ترکی، آموزش رقص آذری در تهران، آموزش رقص ترکی و دو نفره در خدمت شما هموطنان است تا برای شما رقصی اصولی را طراحی کرده و شما در مجلس بدون نقص و استرس، رقصی جذاب و بیادماندنی را اجرا کنید. مدرسین این رقص ها همگی دارای تجارب بسیار بالایی در زمینه آموزش و طراحی انواع رقص های آذری و ترکی هستند و این اطمینان را به شما می دهند که رقصی خاص و تک را برای شما در کوتاهترین زمان ممکن طراحی کنند.

نکاتی که در آموزش رقص دو نفره باید در نظر گرفت

متاسفانه یکی از نکاتی که در بسیاری از کلاس های آموزش رقص دو نفره توسط زوجین رعایت نمی شود، بی نظمی است. در واقع بسیاری از زوجین به دلیل مشغله های کاری یا زندگی، کلاس های خود را به موقع نمی روند یا ساعات کمتری را برای اینکار اختصاص می دهند و انتظار دارند که نتایج خوبی را نیز کسب کنند.

به تک تک حرکاتی که مربی به شما آموزش می دهد باید دقت کنید و همه آنها را خوب به خاطر بسپارید.

پس از اتمام کلاس آموزش رقص دو نفره، حتما با پارتنر خود رقص را به تعداد دفعات زیاد تمرین کنید زیرا در غیر اینصورت شما همه چیز را فراموش خواهید کرد.

از مربی خود بخواهید با توجه به ویژگی های جسمانی شما رقصی را برایتان طراحی کند.

حتما به هنگام آموزش رقص دو نفره، لباس و کفشی که قصد دارید در مجلس با آن برقصید را به همراه داشته باشید زیرا ممکن است نتوانید برخی حرکت ها را با لباستان انجام دهید که در این هنگام مربی می تواند با جایگزین کردن حرکاتی دیگر به شما کمک کند.

آهنگ ترکی برای رقص دو نفره

شاید بسیاری از زوجین ترجیح دهند که با آهنگ های خارجی یا ایرانی در مراسم خود برقصند. اما باید بدانید که رقص ترکی یکی از با اصالت ترین رقص های ایرانی است که می توان برای رقصهای دو نفره نیز از آن استفاده کرد. علاوه بر زوج های ترک زبان، بقیه نیز می توانند از رقص های دو نفره ترکی استفاده کنند. رقص های ترکی دارای حرکاتی بسیار زیبا و جذاب است که بیشتر آن با پا اجرا می شود و همین باعث می شود تا رقص شما بسیار هیجان انگیز تر باشد. برای طراحی رقص های دونفره ترکی می توانید از گروه اوتلار استفاده کنید تا رقصی را مطابق میل و خواسته شما برایتان طراحی کنند.

برای آموزش رقص ترکی و آموزش رقص دو نفره می توانید با سایت گروه اوتلار در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *