آموزش رقص آذری-آموزش رقص باکویی در انواع مختلف

اجرای رقص در مراسم

آموزش رقص آذری-اجرای رقص در مراسم

اجرای رقص گروه اوتلار در مراسمات

گروه بین المللی هنرهای آیینی اوتلار با برخورداری از کادری مجرب از جمله موفق ترین گروه ها در زمینه اجرای مراسمات خصوصی، رسمی و دولتی و هم چنین آموزش انواع رقص مانند آموزش رقص آذربایجانی در تهران، آموزش رقص آذری، آموزش رقص ترکی آذریایجانی در تهران، آموزش رقص دو نفره، آموزش رقص عروس و داماد و… است. این گروه تا به حال  افتخارات بسیاری را در سطوح ملی و بین المللی کسب کرده و دارای سوابق بسیار درخشانی می باشد.

امروزه شاهد اجرای رقص در مراسم ها هستیم، رقص گروهی هماهنگ می تواند جلوه ی کم نظیری را به مجلس بخشد و لحظات شاد و جذابی را برای مهمان ها فراهم کند.

در این میان از جمله رقص های زیبا و دلنشین که به صورت انفرادی و گروهی قابل اجراست، به رقص ترکی، آذری و آذربایجانی می توان اشاره کرد.

لازم به ذکر است بسته به نوع مراسم و همایش ها که می تواند رسمی و دولتی باشد و یا مجالس شخصی مثل عروسی ها و یا تولد، نوع طراحی رقص و موسیقی که اجرا می شود متفاوت است.

گروه اوتلار این افتخار را دارد تا علاوه بر آموزش رقص آذری در تهران، برگزار کننده رقص های گروهی همراه با تشریفات عالی برای مراجعه کنندگان باشد.

هم چنین شایان ذکر است که بدانید گروه اوتلار به آموزش انواع رقص مانند رقص تانگو عروس و داماد، رقص دو نفره، رقص تکی، رقص گروهی، رقص آذری و… نیز می پردازد. برای اطلاع از شرایط کلاس ها می توانید با ما در ارتباط باشید.

برای اطلاع از سوابق اجرایی گروه اوتلار کلیک کنید.

 

تشریفات مراسم رقص گروهی با گروه اوتلار

اجرای رقص مراسم با گروه اوتلار می تواند مزایای بسیاری برای شما به همراه داشته باشد. بدین صورت که همراه با گروه رقص اوتلار تشریفاتی برای مجلس شما ارائه خواهد شد.

این تشریفات شامل مواردی است که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم:

گروه رقص

ساقدوش عروس و داماد برای رقص

گروه موسیقی

گروه عکاسی و فیلم برداری

آموزش رقص آذری مردانه ساده

۱-گروه رقص

گروه اوتلار با سالیان طولانی سابقه درخشان در اجرای مراسمات خصوصی، رسمی، دولتی و… نقش آفرینی کرده است. بدین منظور گروه رقص اوتلار متناسب با سلیقه و نیاز مراسم، بهترین ها را ارائه می دهند.

شما می توانید برای مراسمات خود جهت اجرای رقص گروهی و یا انفرادی، با همراهی گروه آیینی اوتلار بهترین ها در اختیار داشته باشید.

۲-ساقدوش عروس و داماد برای رقص

گاه نیز عروس ها و دامادها برای مراسم جشن عروسی خود در نظر دارند که طراحی رقص آنها به شیوه خاصی صورت گیرد و در این میان نیز ساقدوش هایی نیز برای هماهنگی و زیبایی رقص در مراسم همراه عروس و داماد باشند. گروه اوتلار علاوه بر طراحی رقص مورد علاقه و دلخواه عروس و داماد، گروهی از بهترین افراد خود را نیز برای رقص هماهنگ با عروس و داماد و به عنوان ساقدوش، در صورت درخواست شما همراه می سازد.

در این میان در صورتی که عروس و داماد افرادی در میان دوستان و نزدیکان خود را نیز برای این کار در نظر گرفته باشند، امکان این کار نیز وجود دارد و طراحی رقص ساقدوشان نیز برای رقص آنها نیز صورت می گیرد.

عروس و داماد می توانند از طریق گروه اوتلار به آموزش رقص آذری بپردازند تا در شب عروسی خود همراه با ساقدوش ها به صورت هماهنگ رقص ترکی انجام دهند و خاص ترین شب زندگی خود را برای خود و مهمانانشان به یاد ماندنی تر کنند.

علاوه بر این گروه اوتلار نه تنها به آموزش رقص آذری برای عروس و داماد می پردازد بلکه برای انواع رقص تانگو و رقص های عروس و داماد نیز طراحی و آموزشی را در نظر دارد که مطابق با سلیقه افراد می توان به هریک از آنها برای آموزش پرداخت.

۳-گروه موسیقی

یکی بهترین مزیت هایی که برای اجرای رقص در مراسم خود با گروه اوتلار در انتظار خواهید داشت، همراه بودن گروه موسیقی برای اجرا در مراسم می باشد. در این حالت نیز به دلیل وجود پکیج برای اجرای رقص در مراسم، در هزینه ها نیز صرفه جویی خواهد شد.

در این بین مسئله ی مهم دیگری نیز وجود دارد که میزان هماهنگی گروه موسیقی و خواننده با گروه رقص  است. تیم حرفه ای اوتلار این مشکل را به راحتی برای شما حل می کند زیرا در کنار تیم مجرب خود دارای گروه موسیقی و خواننده های درجه یک نیز هست که هماهنگی این موارد با هم، برگزاری هرچه بهتر مراسم شما را در پی خواهد داشت.

۴-گروه عکاسی و فیلم برداری

در مجالس یکی از پر اهمیت ترین کارها ثبت لحظات و خاطرات است که باعث می شود تا مدت ها مجلس شما ماندگار شود. گروه بین المللی اوتلار همراه با تیم رقص گروهی برای ثبت فیلم از مراسم نیز حضور خواهند داشت و می توانید از گروه فیلمبرداری در پکیج خود نیز بهره مند شوید.

آموزش رقص آذری مردانه ساده

اوتلار مجری انواع رقص گروهی در همایش ها

مراسم دولتی و همایش

در همایش ها برنامه هایی برای جذاب کردن مراسم و سرگرم ساختن مهمان ها اجرا می شود. میزان انرژی که شما برای جالب بودن این اجرا ها می گذارید در واقع نشان دهنده ی میزان اهمیت مهمان ها برای شما است. در بین برنامه هایی که در همایشات انجام می شود اجرای رقص گروهی آذری در زمره ی جذاب ترین ها قرار می گیرد.

گروه اوتلار با افراد تیم حرفه ای خود آماده اجرای انواع رقص و هم چنین رقص ترکی آذربایجانی در مراسم های شماست که با مهارتشان بیننده ها را مجذوب اجرای خود می کنند. از این رو اگر می خواهید مراسمی جذاب و خاطره انگیز داشته باشید برای رزرو گروه رقص ، خواننده و گروه موسیقی با تیم متخصص ما در ارتباط باشید.

گروه بین المللی اوتلار مفتخر است با سال ها تجربه و کسب مقام های عالی در سطح کشوری و بین المللی در مراسم های مهم دولتی و رسمی نقش آفرینی کرده است.

مراسم خصوصی و شخصی

از دیگر زمینه های فعالیت گروه اوتلار می توان به اجرای هنر رقص آذری در مراسم خصوصی و شخصی مانند عروسی، تولد و … اشاره کرد.

شما  می توانید به طور شخصی نیز برای آموزش رقص ترکی آذربایجانی در تهران به گروه اوتلار مراجعه کنید و یا از کادر حرفه ای اوتلار در مراسمات خود بهره مند شوید.

مراسم برای افراد خارجی مقیم ایران

از آنجاییکه کشور ایران، افراد با قومیت ها و مذهب های گوناگونی را در خود جای داده است، بسیاری از جشن ها و مراسمات مخصوص به افراد خارجی مقیم ایران نیز وجود دارد. از این رو برای زیباتر کردن جشن های خارجی نیز می توان از رقص زیبای آذربایجانی در مراسم استفاده کرد.

لازم به ذکر است که بیان کنیم گروه اوتلار افتخار حضور در مراسمات افراد خارجی مقیم ایران را نیز در پرونده فعالیت های خود ثبت کرده است.

شما می توانید در این خصوص با تیم حرفه ای ما در تماس باشید تا بهترین ها را برای مهمانان خود فراهم کنید.

تیم اوتلار جهت اجرای رقص آذربایجانی، آموزش رقص ترکی عروس و داماد و ساقدوشان، آماده شرکت در مراسم های دولتی و خصوصی در تهران و شهرستان ها و حتی برای مجالس خارجی های مقیم ایران در خدمت شماست.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص اجرای انواع رقص آذری در مراسم، با ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.