کلاس رقص کودکان

امروزه کلاس رقص کودکان یکی از پرطرفدارترین و جذاب ترین کلاس های تابستانه به شمار می آید. کلاس رقص کودکان، انواع بسیار متفاوتی داشته و در محدوده های سنی مختلفی برگزار می گردد.

شرکت در این کلاس ها علاوه بر آموزش مهارت های مختلف و یک رقص زیبا، فضایی شاد، مهیج و لذت بخش برای کودکان ایجاد نموده و به میزان بسیار زیادی از حجم استرس های ناشی از کلاس های درسی آنها می کاهد.

آموزش و یادگیری صحیح و اصولی انواع رقص در کلاس رقص کودکان تاثیر بسیار زیادی بر تناسب اندام، پیشگیری از چاقی دوره کودکی و افزایش فعالیت بدنی در آنها داشته و از بهترین و مفید ترین کلاس های ورزشی به شمار می آید.

گروه هنرهای آیینی اوتلار دارای مربیان با تجربه در خصوص آموزش انواع رقص در تمامی سنین و هم چنین آموزش رقص آذری در تهران و آموزش رقص آذربایجانی در تهران می باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های آموزشی و هزینه دوره ها با گروه اوتلار در ارتباط باشید.

تاثیر رقص بر سلامتی کودکان

رقص یکی از انواع ورزش های شاد و بسیار تاثیر گذار بر سلامتی جسم و روح در کودکان به شمار می آید. خوشبختانه در چند سال اخیر استقبال از برگزاری انواع کلاس رقص کودکان در گروه های سنی مختلف افزایش یافته و این موضوع توانسته است تا حد بسیار زیادی بر سلامت روان و جسم آنها تاثیرات مثبت اعمال نماید. از جمله تاثیرات مثبت و تاثیرگذار رقص در کودکان می توان به موارد زیر اشاره نمود.

انعطاف بدنی بیشتر

رقص در انواع مختلف آن، کمک بسیار زیادی به افزایش انعطاف بدنی شما نموده و می تواند به مرور زمان خشکی و سفتی بدن شما را از بین برده و انعطاف بخش های مختلف بدنتان را به شدت افزایش دهد. افزایش انعطاف پذیری از دوران کودکی اهمیت فراوانی داشته و از بروز بسیاری از مشکلات استخوانی و عضلانی بویژه در سنین بالاتر در دختر بچه ها پیشگیری می نماید.

تقویت عضلات مختلف بدن

انواع رقص در کودکان، به شکل همزمان قدرت چندین عضله را افزایش داده و منجر به ایجاد خوش فرمی و شکل دهی در آنها می گردد. رقصیدن، دردهای عضلانی را از بین برده و می تواند توان و قدرت عضلات را افزایش دهد.

احساس نشاط و چابکی

رقص می تواند روحیه کسالت بار و افسرده در کودکان را از بین برده و احساس شادابی، سلامتی، نشاط و سرزندگی را در آنها زنده نگاه دارد.

کاهش استرس

متاسفانه سبک زندگی امروز سرشار از استرس های کوچک و بزرگ بوده و می تواند به مرور زمان تاثیرات مخرب و آسیب زننده ای بر سلامت کودکان اعمال نماید. رقص می تواند تمامی استرس ها و تنش های روزمره را از کودکان سلب نموده و سلامت روان را برایشان به ارمغان بیاورد.

آموزش رقص ترکی-کلاس رقص کودکان

کلاس رقص کودکان و رقص آذربایجانی

آموزش رقص ترکی یا همان آموزش رقص آذربایجانی یکی از زیباترین و موزون ترین رقص های سراسر جهان است که خواستگاهی از جمهوری آذربایجان داشته و امروزه در اکثر مراسمات شهرهای ترک نشین ایران اجرا می گردد. این رقص زیبا در گذشته های دور بخشی از حرکات و آمادگی های جنگی در نظام آذربایجان به شمار می آمده است. رقص آذری دارای حرکات خاص و بسیار متوازن در پاها و دست ها بوده و از جمله رقص های زیبا و پرطرفدار در جمعیت کودکان به شمار می آید.

گروه بین المللی رقص اوتلار و کلاس رقص کودکان

گروه رقص اوتلار، یکی از بهترین و موفق ترین گروه های رقص بین المللی در استان تهران می باشد. این گروه بسیار موفق دارای سوابق آموزشی، اجرایی و هنری فراوانی در جشنواره های داخل و خارج کشور بوده و توانسته است موفقیت های بسیار زیادی در این زمینه کسب نماید. گروه رقص اوتلار تاکنون موفق به کسب چندین رتبه اول در مسابقات و جشنواره های خارجی گردیده و در حال ادامه فعالیت خود با محوریت رضایت مندی و آموزش صحیح می باشد.

یکی از تخصص ها و مهارت های اصلی گروه رقص اوتلار و برگزاری کلاس رقص کودکان توسط این گروه، آموزش رقص آذری، ترکی و آذربایجانی می باشد. برگزاری کلاس رقص کودکان توسط این گروه رقص شناخته شده در تمامی سنین به شکل مبتدی و پیشرفته بوده و شامل آموزش های کامل و جامع انواع رقص های آذری می باشد. رقص آغیر قاراداغی، رقص اوزون دره، رقص اوچ نومره، رقص آواری، رقص انزلی و رقص آی بری باخ از جمله انواع زیر شاخه های رقص آذری بوده که توسط گروه بین المللی اوتلار آموزش داده می شوند.

رقص آذری کودکان

گروه رقص اوتلار این امکان را فراهم آورده است که در صورت تمایل کلاس رقص کودکان به شکل عمومی و خصوصی برگزار گردیده و بسته به درخواست متقاضیان و یادگیری تعداد مشخصی از زیرشاخه های این رقص، تعداد کلاس ها مشخص گردد.

برگزاری کلاس های رقص عمومی در جمعیت کودکان از جذابیت و نشاط بسیار زیادی برخوردار بوده و می تواند روحیه جمعی و سلامت روح و روان را در کودکان تا حد بسیار زیادی افزایش دهد.

آموزش رقص آذری گروه بین المللی اوتلار یکی از بهترین و معروفترین رقص های آذری در تمامی گروه های سنی بویژه کودکان بوده و می تواند انتظارات والدین در زمینه یادگیری رقص را برآورده نماید. گروه رقص آتلار همواره کوشیده تا بتواند احساس رضایتمندی و خرسندی را در متقاضیان ایجاد نموده و از بهترین ها باقی بماند.

آموزش رقص آذری-کلاس رقص کودکان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *